invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Portal Eksportowy

Szanowni Państwo!

 
 Witamy na stronie Podkarpackiego Portalu Eksportowego.

Znajdą tu Państwo praktyczne i aktualne informacje o rynkach zagranicznych, dotacjach na działania proeksportowe, organizowanych targach i misjach gospodarczych oraz szereg opracowań i publikacji z zakresu eksportu. 
 

Ponadto oferujemy Państwu wsparcie i doradztwo w prowadzeniu działalności eksportowej poprzez: 

  • organizację cyklicznych spotkań Klubu Eksportera,
  • warsztaty i konsultacje w zakresie oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa, procedur celnych, podatków, pozwoleń na pobyt i pracę w docelowych krajach eksportowych,
  • pomoc przy wypełnianiu dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie uczestnictwa w zagranicznych targach i misjach gospodarczych, itp.
 
Podkarpacki Portal Eksportowy to także miejsce nawiązywania kontaktów handlowych! Poprzez prowadzoną przez nas bazę zapytań ofertowych z zagranicy, jak również ofert polskich eksporterów, macie Państwo możliwość zaprezentowania własnej oferty kooperacyjnej oraz dostęp do zagranicznych ofert współpracy, zamieszczanych w Portalu.

Serdecznie zapraszamy do kierowania do nas pytań związanych z prowadzeniem bieżącej działalności eksportowej. Udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi, które zostaną zamieszczone w niniejszym Portalu.

 
 
 
Zapraszamy do korzystania z  Podkarpackiego Portalu Eksportowego! 
Portal został opracowany w ramach projektu „Nowa jakość usług. Międzynarodowe Centrum Współpracy i Wspierania Przedsiębiorczości” finansowego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.1.2 SPO WKP.

 
 
Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito