invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Rozrywka w Miastach

Rzeszów

Ad Rem: ul. Jagiellońska 7
"Ad Rem", czyli pub "Do Rzeczy" mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 7 w Rzeszowie. Miła atmosfera, przytulne wnętrze o stylowym wystroju, wspaniała kuchnia (grill, potrawy tradycyjne) i dobre piwo sprawiają, że nie będziesz chciał opuścić tego miejsca. Dodatkową atrakcją są częste wystawy prac wielu znanych artystów plastyków, (co miesiąc nowa wystawa!). Ściany lokalu zdobiły dzieła takich osób, jak: R. Kuzian, H. Cebula, a także wielu absolwentów Studium Plastycznego w Krasnem. W planie jest również zorganizowanie wraz z Radiem Rzeszów wystawy autografów znanych osobistości z całego świata! Pub organizuje bankiety, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Pub świadczy również usługi cateringowe.
 
Alchemia: ul. Mickiewicza 17
Klub Alchemia zwany jest klubem sztuki.
Organizowane są w nim wystawy, koncerty ciekawych zespołów. Istnieje także mozliwość potańczenia. Bardzo ciekawy wystrój oraz muzyka.
 
Atmosfera: ul. Grunwaldzka 26
W pubie można miło spędzić czas spożywając piwo w otoczeniu starych klimatycznych mebli.
Istnieje możliwość obejrzenia meczów oraz zawierania zakładów sportowych, gdyż znajduje się tam punkt obsługi. Miejsce częstych spotkań młodzieży oraz fanów sportu. Lokal umożliwia wystawianie swoich prac lub zdjęć, a także organizuje imprezy zamknięte i okazjonalne.
 
Blue Moon: ul. Moniuszki 2
W klubie znajduje się duży parkiet taneczny. Dostępnych około 300 miejsc siedzących, 3 bary, rozkładana scena muzyczna. 
Organizowane są różnego rodzaju imprezy taneczne, koncerty oraz imprezy studenckie.
 
Chilli Klub: ul.  Kopernika 19 - www.chilliklub.pl
Miejsce odpowiednie dla osób, które chcą spędzić czas w doborowym towarzystwie. Klub organizuje spotkania firmowe i imprezy okolicznościowe.
Wstęp do klubu od 25-ego roku życia. Organizowane są imprezy taneczne oraz koncerty ciekawych artystów.
 
Fashion Time Club: ul. 3-go Maja 11www.rzeszow.fashiontime.pl
Fashion czyli elegancja. Każda z trzech stref klubu ma swój niepowtarzalny klimat. Trzy niezależne części, przestronne wnętrza, wygodne kanapy i najlepsza muzyka to idealne miejsce zarówno na spędzenie wieczoru popijając drinka jak i klubowego szaleństwa do rana.
 
Graciarnia u Plastyków Bar: ul. Rynek 10 - www.graty.itl.pl
Klub jest bardzo charakterystycznym miejscem stworzonym dla ludzi, którzy chcą spędzić czas w miłej i kulturalnej atmosferze.
Doskonała kuchnia, duży wybór trunków, koncerty wspaniałych, znanych i mniej znanych artystów to wizytówka klubu Gramofon. Doskonałe miejsce do spotkań biznesowych.
 
Grand Klub: ul. Kościszki 9  - www.grandclub.pl
Klub świadczy usługi wysokiej klasy. Imprezy odbywają się tam 7 dni w tygodniu. Na górze znajduje się część restauracyjna , gdzie podawane są posiłki z kuchni 4-gwiazdkowego hotelu. W klubie znajdują się wysokiej jakości tory do bowlingu. Doskonałe miejsce na spotkanie zorganizowane. Wewnątrz lokalu dostępny internet bezprzewodowy. Szeroki wybór dań i alkoholi.
 
Kino Helios: ul. Powstańców Warszawy 14 - www.heliosnet.pl
Kino Helios było pierwszym multipleksem na podkarpaciu. Składa się z czterech sal mieszczących 1200 osób.
Kino posiada klimatyzowane sale z podwójnymi sofami, duży parking oraz bary w których można zakupić coś do jedzenia. Na pierwszym piętrze znajduje się pub gdzie można pograć w gry telewizyjne oraz bilard.
 
Index Pub: ul. Rynek 17
Pub studentów WSIiZ w Rzeszowie. Składa się z dwóch poziomów. Na górze pub a na dole club. 
Odbywają się w nim różnego rodzaju imprezy taneczne, spotkania oraz koncerty.
 
Jameson Pub: ul. Moniuszki 4  - www.jamesonpub.pl
Pub irlandzki. W miłej atmosferze można skosztować tutaj różnego rodzaju alkoholu z Wysp, a w szczególności Guinessa. Idealne miejsce dla miłosników irlandzkiej muzyki i piwa. Drewniany charakter wnętrza w wyspiarskim klimacie, przypomina wystrój brytyjskich pubów.
 
Irish Pub: ul. 3-go maja 8 
Pub w stylu angielskim. Bogaty wybór drinków i alkoholi z Wysp. Możliwość zamówienia przekąsek. Muzyka rockowa, a także blues i folk. W klubie znajduje się stół bilardowy.
 
Kula Bowling & Club: ul. Krakowska 20 - www.galeria-nowyswiat.pl
Centrum Rozrywki w Galerii Nowy Świat to jedno z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Rzeszowie i okolicy. Na powierzchni 1800 m2 znajduje się: 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych i część klubowa z dyskoteką wyposażoną w najnowszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.
 
Mienta Klub: ul. Przesmyk 6
Klub Mienta składa się z dwóch poziomów. Na jednym znajduje się restauracja, zaś na drugim klub.
W restauracji duży wybór potraw oraz możliwość organizowania imprez okolicznościowych. W klubie każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ odbywają się tutaj imprezy o ciekawych blokach tematycznych i różnych stylach muzyki.
 
Nora Aktora Pub: ul. Rynek 8  - www.noraaktora.pl
Oryginalny wystrój w biało-czarnych kolorach.
Miejsce dobre dla osób chcących odpocząć przy piwie w miłym towarzystwie. W barze moża zaopatrzyć się również w różnego rodzaju napoje bezalkoholowe jak i gustowne drinki. Możliwość organizowania imprez okolicznościowych.
 
Plus Klub: ul. Podkarpacka 1a - www.klubplus.pl
Klub Plus jest klubem studenckim Politechniki Rzeszowskiej. Odbywają się tu różnego rodzaju imprezy.
We wtorki i czwartki można pobawić się na dystkotekach zaś w środy na rockotekach. W niedziele organizowane są kicz party przy muzyce disco polo i nie tylko. Dla fanów muzyki na żywo odbywają się koncerty polskich i zagranicznych artystów. Można uczestniczyć w wieczorach kabaretowych.
 
Pod Palmą Klub: ul. Cicha 2
Klub studencki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W klubie organizowane są koncerty, dyskoteki, spotkania kabaretowe a także rożnego rodzaju imprezy dla studentów. Istnieje możliwość wynajmu klubu w celu zorganizowania bankietu, konferencji lub imprez okolicznościowych. Lokal klimatyzowany.
 
Pub Dylemat:  ul. Króla Kazimierza 8
Dylemat to pub, w którym można posłuchać dobrej muzyki rockowej i metalowej. Jest to także jedno z nielicznych miejsc z salą przeznaczoną dla osób palących w której można zagrać w darta, a także znajdują się tutaj dwie skórzane sofy mogące pomieścić większe ekipy. W prawie każdą środę organizowane są mini koncerty na żywo, podczas których prezentują się lokalne zespoły muzyczne.
 
Remont Pub: ul. Mochnackiego 23
W lokalu może pomieścić się około 80 osób. Pub popularny jest szczególnie wśród studentów.
Miejsce miłe do spędzędzenia czasu w gronie znajomych. Dodatkowe rozrywki to szachy i karty. Miła atmosfera w klimacie reage-rock-ska.
 
Stara Drukarnia Pub: ul. Bożnicza 6www.staradrukarnia.republika.pl
Pub w starym kllimacie. Często organizowane są wystawy, wernisaże itp. przy lampce wina.
Miejsce spotkań artystów oraz młodzieży. Ciekawy wystrój, muzyka altenatywna.
 
Tawerna Pub: ul. Rynek 6
Marynistyczny wystrój wnętrza oraz szanty wprowadzają gości w żeglarskie klimaty. Muzyka na żywo i wieczory z gitarą to główne atrakcje tego lokalu.
 
Vinyl Klub: ul. Piłsudskiego 31
Lokal posiada do 200 miejsc siedzących. Organizuje różnego rodzaju imprezy i koncerty.
Klub dla ludzi lubiących oryginalną, nietuzinkową atmosferę. Muzyka typu drum`n`bass, house.
 
Underground Pub: ul. Matejki 10 - www.underground-pub.prv.pl
"Underground" Pub istnieje od 1997 roku i zlokalizowany jest w ścisłym centrum. Dostępnych jest 150 miejsc siedzących. Specyficzny piwniczny klimat, miła obsługa sprawią, że staniesz się stałym gościem. Puszczanych jest wiele rodzajów muzki. Nie usłyszymy tam napewno muzyki hip-hop, pop i disco.
Odbywają się tu także koncerty. Grali tu między innymi: Armia, Świetliki, Kury czy Maleńczuk. Raz w miesiącu odbywa się czytanie dramatów pod kierunkiem reżysera Tomka Mana. Pokazywane są również projekcje filmów, teledysków i innych wizualizacji.
 
Zorza Kino: ul. 3 Maja 28 - www.kinozorza.pl
Kino zostało wybudowane w 1956 roku i cieszy się w Rzeszowie dużą popularnością.
W kinie znajduje się 518 miejsc siedzących. Do dyspozycji korzystających jest także bufet. Pierwsze seanse w kinie zaczynają się już o 8:30 a ostatnie o 20:30.
 
Wojewódzki Dom Kultury: ul. Okrzei 7 - www.wdk.podkarpackie.pl
Miejsce w którym można miło spędzić czas w kontakcie z kulturą najwyższych lotów. Kino, ciekawe ekspozycje oraz kursy taneczne to oferta WDK. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
 
 

Stalowa Wola

Akadia Klub: 1-go Sierpnia 11A 

Klub Arkadia to dwupoziomowy, nowoczesny klub muzyczny. Na parterze znaduje się sala taneczna, scena, loże i stoliki oraz dobrze zaopatrzony bar. Górna część klubu to antresola. W klubie grana jest zróżnicowana muzyka, dopasowana do organizowanej imprezy. W pobliżu znajduje się sporej wielkości parking z postojem Taxi. Obiekt ochrania firma ochroniarska.

 

 

Ballada Kino: ul. Staszcia 1 - www.kinoballada.info

Kino "Ballada" znajduje się w centrum miasta. Do użytku zostało oddane 20 kwietnia 1958 roku.


Kino posiada specjalnie przygotane oferty dla szkół jak i dla firm i jest w stanie pomieścić 405 osób.

Obiekt oferuje wynajem sali i holi w celu zorganizowania konferencji, wystaw, koncertów  lub imprez okolicznościowych.

Dostępny parking.

 

 

Omega Pub: ul. Siedlanowskiego 3

 

Planeta Klub ul. Dąbrowskiego 2 - www.klubplaneta.pl

Klub Planeta to dwupoziomowy lokal z 300 miejscami siedzącymi w lożach, dużym parkietem, sceną oraz barami. W klubie odbywają się: dyskoteki, pokazy mody, koncerty, wybory Miss, imprezy artystyczne oraz okolicznościowe. W lokalu zamontowany jest nowoczesny sprzęt oświetleniowo - nagłośnieniowy. Klub wyposażony jest również w system kamer z zapisem.

 

 

Top Ten Klub: ul. Staszica 14

 

Wrzos Kino: Ul. 1-go sierpnia 9 - www.mdkstalowawola.pl

Kino "Wrzos" zostało założone w 1957 r. Jest w stanie pomieścić 778 osób. Posiadanowoczesne nagłośnienie oraz klimatyzację. Dostępny parking.

  

 

Jarosław

ADM Klub i Pizza: Pruchnica 65

Pizza, hamburgery, kuchnia grecka, wegetariańska.


"ADM" organizuje:


-uroczyste kolacje,


-bankiety okolicznościowe,


-cateringi,


-obsługę gastronomiczną szkoleń,


-dyskoteki.

 

 

Da Salvatore Klub i Pizza: ul. Słowackiego 37  - www.dasalvatore.com.pl

Klub muzyczny Da Salvatore organizuje koncerty na żywo, a w każdy wtorek i czwartek zaprasza chętnych na karaoke. Pizzeria prowadzi usługi gastronomiczne: pizza, hamburgery, sałatki.

 

 

Ikar kino: Pl. Mickiewicza 6 - www.mok-jar.pl

Kino "Ikar" znajduje się w centrum miasta, w budynku zabytkowego Miejskiego Ośrodka Kultury. Obiekt dysponuje salą kinową na 280 miejsc.

 

 

Studio 21 klub: ul. Grodzka 21

 

"Studio 21" to klub muzyczny mieszczący się w centrum Jarosławia. Organizowane są imprezy studenckie (wtorek, czwartek) oraz zamknięte imprezy urodzinowe. Klub stosuje prawo selekcji, wstęp od 18 lat.


 

 

Przemyśl

Wirtualny Pub: ul. Dworskiego 12

Pub czynny jest od 10.00-24.00. Na terenie lokalu znajduje się ogródek sezonowy z placem zabaw - miejsce na letni wypoczynek mam z dziećmi. Pub oferuje kuchnię staropolską, pizzę.

 

 

Salto Pub: ul. Mostowa 2

 

Klub Neo: ul. 3 maja 19

Jedna z największych dyskotek w Przemyślu. W "Neo" organizowane są urozmaicone muzycznie imprezy. Kuchnia oferuje szeroki wybór pizzy. Dostępny billard. Przy obiekcie znajduje się ogródek sezonowy.

 

 

Centrum Kino: ul. konarskiego 9 - www.kino.ck.przemysl.pl

Kino "Centrum" mieści się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Nowoczesne wnętrze z profesjonalnym nagłośnieniem oraz dobrymi warunkami akustycznymi.


Kino dzięki stałej współpracy z największymi dystrybutorami w Polsce prezentuje najnowsze premiery i produkcje filmowe.

 

 

Cinema Pub: ul. Franciszkańska  35

 

Fort XXII Pub: ul. Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego  7

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito