invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Spotkanie informacyjne „Organizowanie i realizacja eksportu na rynek Niemiec i innych krajów niemieckojęzycznych”

2014-12-04

Szanowni Państwo

 

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Organizowanie
i realizacja eksportu na rynek Niemiec i innych krajów niemieckojęzycznych”, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2014 r.
w Rzeszowie, ul. Szopena 51
, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (sala konferencyjna nr 209, 1 piętro budynku).

 

Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego zainteresowanych rozpoczęciem i rozwojem działalności eksportowej na rynek Niemiec i rynki innych krajów niemieckojęzycznych.

 

Spotkanie informacyjne jest organizowane przez Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)” i jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1 „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na spotkanie na załączonym formularzu do dnia 8 grudnia 2014 r. do godziny 12:00 (liczy się data wypływu zgłoszenia) na adres e-mail: , , faxem pod numer: 17 852 06 11 lub pocztą na adres: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów.

 

W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorstwa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowiedzą: Pani Katarzyna Jarosz oraz Pani Beata Hulinka, tel. 17 86 76 214.  

 

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej:

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito