invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Bezpłatne seminarium organizowane przez PARP

2014-10-10

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 22 października 2014 roku w Hotelu Rzeszów.

 

Jest to kolejne z serii seminariów, które realizowane jest w całej Polsce w ramach projektu "Zarządzanie kompetencjami w MSP". Na seminarium w charakterze Uczestników zapraszamy około 60 przedstawicieli firm z regionu podkarpackiego. Dotychczas takie seminaria odbyły się już w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie, Krakowie, Kielcach, Wrocławiu oraz Łodzi i były bardzo wysoko oceniane.

 

Najlepsi eksperci z tej dziedziny opowiedzą o tym, jak określać kompetencje pracowników, jak podnosić efektywność pracy, a także przekażą tajniki budowania marki przedsiębiorstwa jako atrakcyjnego pracodawcy.

 

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli zarządzanie przez kompetencje, a także ekspert regionalny
podzielą się swoją wiedzą podczas panelu dyskusyjnego i odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Szczegółowy program seminarium, relacje z poprzednich wydarzeń, a także formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.kompetencje.nf.pl

Więcej informacji można uzyskać po numerem telefonu (22) 22 379 47 45

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SEMINARIUM!

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito