invest-logo
Menu główne
Wyszukiwarka
 

Kalkulator

Kalkulator Inwestycji

PLN

PLN

PLN

PLN

Zaawansowany kalkulator

Spotkanie informacyjne "Rozwój działalności eksportowej – kompendium wiedzy przedsiębiorcy"

2014-09-12

Szanowni Państwo,

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Rozwój działalności eksportowej – kompendium wiedzy przedsiębiorcy”, które odbędzie się w dniu 18 września 2014 r. w Kolbuszowej, Biały Dwór w Kolbuszowej ul. Sędziszowska 10, 36-100 Kolbuszowa.

 

Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego planujących rozpocząć lub rozwinąć działalność eksportową, zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi: wyboru rynków eksportowych oraz metod ich badania, wyboru właściwej strategii wejścia na rynek zagraniczny, oceny pozycji konkurencyjnej na rynku zagranicznym, zasad działania konsorcjów eksportowych.

 

Spotkanie informacyjne jest organizowane przez Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)” i jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.1 „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o przesłanie zgłoszeń do dnia 16 września 2014 r. do godz. 15:00 (liczy się data wypływu zgłoszenia) na adres e-mail: , faxem pod numer: 17 852 06 11 lub pocztą na adres: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51,
35-959 Rzeszów.

W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorstwa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowiedzą: Pani Katarzyna Jarosz oraz  Pani Beata Hulinka, tel. 17 86 76 214.

Pliki do pobrania

Copyright © 2011 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito